Official distributor or Burbur & Burbur Pro cosmetics in the Baltic States, Sweden and Poland 🇱🇹 🇱🇻 🇪🇪 🇸🇪 🇵🇱

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 45 EUR, į kitas šalis - nuo 150 EUR

Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Pūkuotiems lepūnėliams

Aukščiausios klasės (Premium bei Superpremium) skanėstai, rūbeliai, žaislai bei kosmetinės priemonės iš Italijos, JAV, Ispanijos bei kitų šalių karališkai Jūsų augintinio priežiūrai.

Mūsų komanda

Mes – Smiltė ir Donatas – visą gyvenimą mylėjome gyvūnus ir augome augintinių apsuptyje. Esame krepšininkų šeima, tad didžiąją gyvenimo dalį praleidžiame užsienyje, kone kasmet gyvename skirtingoje šalyje. Vis pasikalbėdavome, kaip gi būtų nuostabu turėti augintinį, – ar šuniuką, ar kačiuką, tačiau nesėslus gyvenimo būdas šiam klausimui kėlė papildomų abejonių.

Po keleto bendro gyvenimo metų bei kelionių kartu nutarėme įsigyti šuniuką – maltos bišonę Boni, o po poros metų – dar vieną bišonę Maltą – sesutę. Tad šiuo metu auginame du šuniukus.

Kodėl PukiPuki?

Nuoširdi meilė gyvūnams

Tik patys būdami laimingų gyvūnėlių šeimininkais, galime dalintis gyvūnų priežiūros žiniomis bei geriausių tarptautinių prekinių ženklų rekomendacijomis. Auginame dvi šunytes, kurioms jaučiame didžiulę meilę, o iš nuoširdaus rūpesčio laimingu augintinių gyvenimu gimė elektroninė gyvūnėlių priežiūros parduotuvė.

Ekologija

Visi asortimento produktai yra kruopščiai atrinkti, išbandyti bei atvežami tik iš tvarių tiekėjų, kurie savo produkcijoje nenaudoja kenksmingų cheminių ingredientų. Kuriame tvarią parduotuvę, kurioje dauguma produkcijos pakuojama iš 100% perdirbtų medžiagų, o ingredientų sąraše – tik organiškos, ekologiškos, gyvūnų odai ir kailiui saugios medžiagos.

Draugiškas elgesys su gyvūnais

Visi mūsų parduotuvės prekiniai ženklai yra griežtai atsisakę žiauraus elgesio su gyvūnais. Kurdami asortimentą, visiems produktams taikėme griežtą kriterijų – draudžiami produktų bandymai bei eksperimentai su gyvūnais.

Kokybiški produktai iš Italijos

Daugelį metų gyvendami užsienyje bei dirbę su tarptautinių produktų rinka, mes atradome rinktinius, nepriekaištingos kokybės gaminius iš Italijos, JAV, Ispanijos, kurių lietuviškose gyvūnėlių priežiūros parduotuvėse rasti negalėjome.

Išskirtiniai aukštos
kokybės prekiniai
ženklai

Rinktiniai, nepriekaištingos kokybės gaminiai bei maisto produktai iš Italijos, JAV bei Ispanijos, kurių nėra kitose lietuviškose gyvūnėlių priežiūros parduotuvėse.

Aukščiausios kokybės itališki šunų guoliai, rankų darbo skanėstai, draskyklės katėms, saugios priemonės augintinių ir namų švarai.

Nuostabiai kvepiančios, švelnios sudėties naminių gyvūnėlių kosmetikos priemonės maudynėms ir kailiuko, nosyčių bei pėdučių priežiūrai.

Išskirtinio dizaino ir patogumo pavadėliai, sukurti pagal patentuotas technologijas ir atspindintys modernistinę dvasią.

Su Turino universiteto Veterinarijos mokslų skyriumi bendradarbiaujantis prekės ženklas gamina visavertį, organišką kačių ir šunų maistą.

Veganiškos sudėties švaros bei kosmetikos priemonės, kuriuose naudojami tik natūralūs komponentai: alyvuogių aliejus, alijošius, avižos bei vaisių esencijos Jūsų augintinio vonios malonumams.

Italų mada Jūsų augintinio spintoje! Itališkas prekės ženklas siūlo apykakles, guolius, pavadėlius, įvairius aksesuarus bei žvarbiam orui specialiai šuniukams sukurtus paltus. 

Natūralus, 100% itališkos kilmės bei aukščiausios kokybės maistas šunims, turtingas mineralais bei papildytas specialiai atrinktomis maistinėmis medžiagomis.

Mūsų mylimiausi

Turite klausimų?

Užpildykite formą ir mes su jumis susieksime per 2-3 d.d.